Netsis 10 MAYIS 2013 / 10:58

Namet’in satış süreçleri Netsis ile lezzetlendi

Et ürünleri pazarının öncü markalarından Namet, satış süreçlerini Netsis ile otomatize ederek sipariş ve ödeme takibini çok daha kolay, hızlı ve verimli hale getirdi. Saha satış ekiplerinin mobil ortamda anlık sipariş girişine olanak tanıyan çözüm sayesinde süreç hızlanırken; zincir mağazaların B2B sistem üzerinden güncel verilere dayalı ürün arayabilme ve sipariş verebilmeleri sağlandı. 
[caption id="attachment_40336" align="alignleft" width="224"] Namet Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Kayar[/caption]

Türkiye et ve et ürünleri pazarına hizmet veren Namet, iş süreçlerinin de ürünleri kadar başarılı olması için kurumsal yazılım uygulamalarına yatırım yapmayı sürdürüyor. Son beş yılda farklı iş süreçleriniNetsis çözümleriile daha hızlı, verimli ve hatasız çalışabilir hale getiren Namet, son olarak satış organizasyonunu da Netsis B2B uygulaması ile güçlendirdi.


Proje sayesinde saha satış ekiplerine İnternet olan her yerden anlık sipariş girebilme ve girilen siparişin durumunu takip edebilme olanağı sunulurken, bölge müdürlerinin de gerekli onayları mobil cihazları üzerinden verebilmeleri sağlandı. Böylelikle 7/24 bağımsız çalışmaya elverişli bir alt yapı kuruldu. Taban fiyat uygulaması ile hatasız ve eksiksiz fiyat teklifi sunulabiliyor.

Öte yandan zincir mağazaların da B2B sistem üzerinden gelişmiş arama motorunu kullanarak sipariş vermek istedikleri ürünleri kolayca ve güncel veriler ışığında bulabilmeleri sağlandı. Bu şekilde sipariş verebilen zincir mağazalar, aynı ekrandan tüm hesap bilgilerine de ulaşabiliyor.

Girişlerin ve onayların doğrudan çevrimiçi sisteme yapılması sayesinde ikinci bir kayıt yapma gerekliliği ortadan kalktı. Netsis tarafından Namet’e özelolarak tasarlanan iş akış ekranı ile uzayan onay süreçleri kısaldı.

Kayar: “Bizi bizden başkası tanıyamaz.”

Namet Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Kayar, proje hakkında şunları söyledi:
“Netsis’i yüzde 100 Türk şirketi olması sebebiyle tercih ettik. Bizi bizden başkası tanıyamaz, diye düşünüyoruz. İstikrarlı büyümemizde üretim alanında kullanılan makineler ile Netsis sisteminin uyum içerisinde çalışmasının büyük payı oldu. İş süreçlerine ilişkin teknolojimizi bir üst seviyeye taşımamızda en büyük destekçimiz Netsis oldu. Son projemiz olan B2B uygulaması ile satış süreçlerimiz artık çok daha hızlı, kolay ve verimli hale geldi. Diyebilirim ki, Netsis bu işin lezzetini artırdı…” 
ETİKETLER : Namet Netsis

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics