Netsis 03 MAYIS 2013 / 12:00

Netsis’ten perakendenin dinamiğine uygun 7/24 çalışan çözüm!

Tekstilden yayıncılığa, züccaciyeden dayanıklı tüketim ürünlerine birçok sektörün günlük iş akışlarını kolaylaştırma ve hızlandırma ihtiyaçlarına yanıt sunan yeni nesil mağazacılık uygulaması Web-NetPOS kullanıma hazır!

İnternet teknolojilerinin sağladığı olanaklarla perakende satış ve mağazacılık faaliyetlerini kolaylaştıran Web-NetPOS, zaman kaybına son veriyor, vakti nakte çeviriyor. Kullanıcı dostu ara yüzlerle uyarlanan satış süreci, A’dan Z’ye tüm aşamaları kapsarken, işlemin mümkün olan en hızlı şekilde tamamlanması için kullanıcıyı yönlendiriyor.

Mağazacılığa yeni bir yaklaşım getiren Web-NetPOS, İnternet arayüzünde yapılabilen mağaza, ürün, müşteri ve kampanya tanımlamaları, satış, tahsilat, iade ve değişim işlemleri, hediye çeki, indirim ve değişim çeki uygulamaları, mağazalar arası ürün transferleri gibi tüm işlemler, Netsis temel set (masaüstü) paketleri ile bütünleşik gerçekleştirilebiliyor. Diğer bir deyişle, İnternet arayüzü kullanılarak girilen tüm veriler, sistem tarafından eş zamanlı olarak Netsis’in diğer masaüstü çözümlerine de işleniyor.

Mağaza faaliyetlerini “merkez” ve “kasa” olarak ele alan Web-NetPOS, kullanışlı çözümleriyle yeni nesil cihazlarda (tablet bilgisayar, pc-pos, dokunmatik ekran, yazıcı v.b.) kolay, hızlı ve güvenilir çalışma imkanı sunuyor.

Netsis WebPos ile kazanılar tüm yenilikleri incelemek için: http://www.netsis.com.tr/cozumler/web-netpos/
ETİKETLER : Netsis

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN