Netsis 12 NİSAN 2013 / 16:47

Netsis, Netflow ile iş akışlarını hızlandıracak

Netsis kullanıcılarının iş akışlarının en verimli biçimde ilerlemesini ve olası zaman kayıplarının tamamen ortadan kaldırılmasını sağlayan Netflow isimli web tabanlı iş akış yönetimi modülünü kullanıma sundu. Netflow ile müşteri ilişkileri yönetiminden tedarik zincirine, finans yönetiminden dış ticarete kadar tüm modüllerini işletmenin farklı departmanları arasındaki iletişimi hızlandırmak üzere geliştiren Türkiye’nin yazılım devi Netsis, kurum içindeki performansı da iki katına çıkarıyor. 

Küreselleşen iş dünyasında gerek süreçlerin hızlandırılmasına, gerekse rakiplerin geri planda bırakılmasını destekleyecek Netflow bilgi paylaşımı ve süreç yönetiminde zaman kayıplarını ortadan kaldırıyor. Netflow kullanıcısı farkı iş modüllerini tek platformda birleştirmekle kalmayıp İnternet olan her yerden kendi sistemine de bağlanabiliyor. Böylece üretim, planlama, lojistik, finans ve idari alanlardaki farklı süreçler de kısa sürede elektronik ortama taşınabilecek.

İş süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştirerek performans artışı sağlayan Netflow süreç maliyetlerini de düşürerek tüm kaynakların daha verimli kullanılmasına olanak tanıyor.  Kullanıcı ekranını ve tasarladığı akışı yönetme imkanıyla ister dokümanlarını ister formlarını hemen elektronik ortama taşıyabiliyor, onay sistemine dahil edebiliyor. 

Bilginin doğru ve güvenli taşıyıcısı

Kurum içindeki süreçlerin denetimine katkıda bulunan Netflow ile kullanıcı tarafından belirlenen her işin otomatik hale getirilerek takibinin ve raporlamasının yapılması dakikalar alıyor.

Netflow kişiye özel form tasarımını, mevcut iş süreçlerinden bağımsız doküman ve onay paylaşımlarını web tabanlı ortak bir platformda birleştirerek kurum içindeki performansı artırmakla kalmayıp iş akış süreçlerine de hız kazandırıyor. 

Bilginin doğru ve güvenli taşınmasında etkin rol oynayan Netflow, belge izlenebilirliği, erişilebilirliği ve dağıtımı artırırken departmanların entegrasyonunu da geliştiriyor.

Netflow ile kazanılar tüm yenilikleri incelemek için http://www.netsis.com.tr/Landing/netflow/
ETİKETLER : NetFlow Netsis

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics