Dosya Network ve Sistem Yönetimi Özel Dosyası 09 EKİM 2016 / 08:52

Veri merkezlerine tek marka altında komple çözüm

“Huawei En Hızlı Gelişen Distribütör” ödülü alan ARTronic, gerçekleştirdiği veri merkezi projelerinin gereksinmelerine göre Huawei ürünleri ile tek marka altında komple anahtar teslimi çözüm sağlayabiliyor.
Türkiye’de 11’i mobil olmak üzere 50’den fazla servis merkezi ağı ile satış ve satış sonrası  bakım ve onarım hizmetlerini yerine getirdiklerini belirten ARTronic yetkilileri, şu bilgileri verdiler: “ ARTronic yerinde arıza tespiti, onarım ve çözüm, bünyesinde oluşturduğu test laboratuvarı, geniş mühendis ve teknisyen kadrosuyla sağladığı 7/24 kesintisiz hizmet ile Huawei tarafından ayrıca ‘5 Yıldız Servis Hizmet Ortağı’ olarak da sertifikalandırdı.
ARTronic, Türkiye distribütörü olduğu Huawei markası ürünler ile bir veri merkezinin ihtiyacı olan server, storage, switch, kabinet, enerji dağıtım, kesintisiz güç kaynağı, hassas iklimlendirme cihazları ile güvenlik, izleme ve yönetim sistemlerine kadar her ürünü ve çözümü tek marka altında Konteyner, Modüler ve Mikro Veri Merkezi çözüm seçeneklerinde sağlayabilmekte.
ARTronic teknik destek ve güvencesiyle sunulan Mikro Veri Merkezi Çözümü Huawei Fusion 800 ile 15 KW’a kadar bilgi işlem gücü olan işletmelerin tüm ihtiyacını tek bir yapı içinde çözüyor. Kesintisiz  güç kaynağından klimasına, PDU, ortam izleme ve elektrik dağıtımı da dahil çalışmaya hazır tek kabin içinde tasarıma sahip Huawei Fusion 800, Mobil APP, SMS Alarm ve Uzaktan İzleme olanağı da sağlıyor. Kabin içi tek veya yedekli soğutma ile yerden ve maliyetten tasarruf sağlarken, inverter yapılı soğutma ve soğuk koridor kapama ile Güç Kullanım Verimliliği (PUE) 1,37 değeri ile de ön plana çıkıyor. KGK ve klima için yedekli çalışma seçeneği ile Tier1 veya Tier2 yapıya sahip.
Eğer çalışma alanınız içerisinde bir sistem odası oluşturacak alan bulunmuyor ise, otoparkınıza, çatınıza, bahçenize veya üretim alanı içerisine güvenle yerleştirebileceğiniz Dış Mekan (Konteyner) Veri Merkezi Çözümü Huawei Fusion 1000 yardımınıza yetişiyor.”
ETİKETLER : ARTronic 1091

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics