Dosya Ödeme Sistemleri 08 HAZİRAN 2015 / 06:54

E-ticaret sektörünün temelinde güven var

iyzico CEO’su Barbaros Özbugutu

Ödeme sistemleri ekosistemine baktığımızda 15 tane değişik alan var. Üye işyerine teknoloji hizmeti sunmak bunun sadece birisi. Başka alanlarda mobil POS, mobil cüzdan, dijital cüzdan gibi değişik alanlar var ve bütün bu farklı yapılar kendi içerisinde hedef kitlesine daha hızlı, kolay ve güvenilir ödeme araçları sunmak için çalışıyor. Bu dünya, yurtdışında şu an bir patlama sürecinde. Türkiye’de de ileriye dönük daha “müşteri odaklı” çözümler göreceğiz.

Ar-Ge ve yenilikçiliği stratejisinin odağına alan bir şirketiz. Şirketimiz, iyzicollect ve iyziconnect çatısı altında hizmetleriyle kazanımlar sunuyor. Tüm ekibimiz ödeme sistemleri sektöründe trendlere yön veren küresel şirketlerde çalışmanın getirdiği tecrübelere sahip. Elbette ürünleri geliştirirken müşterilerimizden de görüşlerini alıyoruz.

Yakın bir zamanda Dünya Bankası Grubu üyesi IFC’nin (Uluslararası Finans Kurumu) önderliğinde 16 milyon TL’ye ulaşan yeni bir yatırım daha aldık. Ödeme sistemleri konusunda uzman isimleri bünyemize kattık. MyPat gibi gerçek zamanlı ödeme analitiği alanında uzman bir şirketi satın aldık. Orta ve uzun vadede sadece Türkiye’nin değil, bölgenin de lider ödeme sistemi olma hedefimize ulaşacağımızı öngörüyoruz.

 
ETİKETLER : 1025

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics