Dosya Ödeme Sistemleri 12 EYLÜL 2013 / 11:16

Ödeme işlemleri mobilize oluyorSportsman’s Warehouse 500 cihazı müşterilerin beğenisine sunuyor.  Honeywell  müşterilerin mağazalarda kasada geçirdikleri zamanı kısaltmalarını sağlayan, alışverişi hem müşteriler hem de mağaza için özel hale getiren yeni iki araç perakendecilerin kullanımına sunuldu.

Honeywell’in Apple iPhone 5 ve beşinci jenerasyon iPod Touch mobil dijital cihazları için geliştirilen kaplamaları Captuvo SL42 ve SL22 satış personellerinin envanterleri incelemesini, barkod taraması yapmasını ve ödeme işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlamak için tüketici araçlarını, kasayı müşterinin ayağına getirerek sırada bekleme zorunluluğunu ortadan kaldıran satış cihazlarına dönüştürüyor.
Her iki ürün de, kuponlar ve mobil cihazların yansıtıcı ekranlarında gittikçe daha çok rastlanan, mağaza barkodları gibi neredeyse tüm barkodları doğru bir şekilde okuyabilen görüntü teknolojisi Honeywell Adaptus 6.0 özelliği taşıyor.
iPod Touch mobil dijital cihazlar için geliştirilmiş Captuvo SL22 tarama performansı, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı, ürün ve envanter uzmanlığını genişletme fırsatı veriyor. iOS temelli arayüzü olan mobil ödeme eklentisini kullanmak için çok az eğitim gerekiyor. Bu da sistemi kullanmayı düşünen şirketlerin maliyetlerini düşük tutmalarını sağlıyor.

Sistemin yaygınlaşması, dünya çapında alışveriş için harcanan zamanın büyük ölçüde azalmasını sağlayabilir. Zira ödeme sıraları, çeşitli e-ödeme sistemleri gelişmiş olmasında rağmen hala oldukça fazla zaman alıyor.
ETİKETLER : captuvo sl22 honeywell