Dosya Ödeme Sistemleri 13 EYLÜL 2013 / 14:38

Renkli ekranlı ilk POS cihazı

İlk dokunmatik renkli ekrana sahip Mobil Yazar Kasa  VX 680-E1, Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan mali onay aldı. İlk dokunmatik renkli ekrana sahip Mobil Yazar Kasa POS cihazı olan Profilo VeriFone VX 680-E1 17 bankanın kredi kart testini geçerek GİB'den onay aldı. 15 metrelik rulo kullanabilen ödeme cihazı dış alanda kullanıma uygun.Fiziksel koşullara dayanıklılığı, zorlu iş koşullarında da kullanılabilmesini sağlıyor.

İlk dokunmatik renkli ekrana sahip Mobil Yazar Kasa POS cihazı olan Profilo VeriFone VX 680-E1, TL-kontör yükleme, fatura ödemesi, kargo gibi kurumsal uygulamaları destekliyor.

Satış sonrası destek

Tasarımı tüketici araştırmalarına dayanan ürün, paket servis yapan işletmeler hatta otopark hizmeti veren işletmeler için bile  uygun. Profilo Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Tunç Sarıbay 'Türkiye genelinde 81 ilde, 360 noktada 2300 kişilik sertifikalı uzman kadromuz ile mükelleflerimizin 7 gün 24 saat her zaman yanındayız” diyerek satış sonrası destek hizmetini anlattı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN