Dosya OT/VT 13 TEMMUZ 2015 / 14:09

Bilişim dünyasının olmazsa olmazı

80’li yıllardan bu yana bilişim dünyasının önemli parçalarından biri olan OT/VT uygulamaları ve çözümleri,  sahada geniş bir operasyon ekibine sahip şirketler başta olmak üzere, tüm sektörlerde kendine bir fayda noktası yaratmayı başarıyor.

Günümüze geldiğimizde OT/VT uygulamalarının, 3G teknolojisinin de etkisiyle kurumsal kesintisiz iletişimin bir gerekliliği halini aldığını görüyoruz. Otomatik tanımlama için mobil cihazlar tercih edilirken, veri toplama sürecinin ardından bu verileri de uygun biçimde ayrıştırma, depolama gibi noktalarda da şirketler avantajlar elde ediyor. Bu yapı, şirketlerin süreç yönetimi ve bilgi depolama, bilgi analizi gibi noktalarda önünü görmesini sağlıyor.

Buna karşın özellikle küçük ve orta ölçekli kurumlar ve şirketler, OT/VT teknolojilerine oluşturduğu proje maliyeti sebebiyle şüpheyle yaklaşıyorlar. KOBİ’lerin bu korkularına karşın, doğru analiz yapıldığında ve bunun sonucunda kullanılan iş modeline en uygun çözümün belirlenmesiyle birlikte OT/VT teknolojileri her ölçekten şirkete önemli bir maliyet avantajı sağlıyor.

 
ETİKETLER : 1030

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN