Dosya OT/VT 02 MART 2015 / 09:23

Fiziksel şartlara dayanıklı cihazların önemi artıyor

Panasonic Türkiye Kurumsal Mobil Çözümler olarak “kesintisiz mobil çalışma” ihtiyacı duyan tüm sektörlere yüksek mobilite ve dayanıklılık sunan ürünler sağlıyoruz. Mobil çalışmanın gelişen teknoloji ve artan talepler ışığında hayati talepler haline geldiği, enerji ve altyapı sektörlerinin yanı sıra, kamu hizmetleri, acil servisler, perakende, hızlı tüketim, sağlık, lojistik ve güvenlik gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketler adım adım mobil çalışma dünyasına katılıyor. Biz de Panasonic olarak bu süreçte müşterilerimize tam kapsamlı çözümler ve danışmanlık sunuyoruz.

Akıllı telefonlar ve tablet cihazlar sayesinde artık tüm çalışanlar fiziksel mekânlara bağlı olmaksızın işlerini yapabiliyorlar. Şantiyelerde, atölyelerde ve daha birçok fiziksel ortamda söz konusu mobil cihazların tam randımanlı çalışabilmeleri için belirli kriterlere sahip olmaları gerekiyor. Zira söz konusu fiziksel şartlara dayanıklı olmayan cihazlar kurumların mobil çalışma esaslarından tam olarak gerekli verimi alamamasına neden oluyor.

Panasonic olarak suya, toza, darbelere, aşırı sıcak ve soğuklara dayanıklı Toughbook (mobil PC) ve Toughpad (mobil tablet) ürün yelpazemizle mobil çalışma olanağının kritik öneme sahip olduğu sektörlerde saha çalışanlarına dayanıklı çözümler sunuyoruz. Toughbook ve Toughpad’ler, dayanıklılıkları, dış ortam ekran görünürlüğü ve uzun pil ömürleriyle “kesintisiz çalışma” imkanı sağlıyor. Tüketici tabletlerinin yetersiz kaldığı hız, kesintisiz çalışma ve kaliteli sonuç gibi boyutlarda çalışanlara önemli avantajlar sağlayan Panasonic Toughbook ve Toughpad’ler Türkiye’deki birçok şirkette kullanılıyor. Modele göre değişmekle birlikte ürünlerimizin geneli toz ve suya karşı uluslararası IP65 direnç standartlarını karşılıyor ve -10 ila +50 derece arasındaki sıcaklık koşullarında verimli bir şekilde çalışabiliyor.

Panasonic Türkiye Kurumsal Mobil Çözümler Ülke Müdürü Ali Oktay Ortakaya

 
ETİKETLER : 1011

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics