Bilişim Dünyası Oyun 09 OCAK 2013 / 10:31

2013’ün ilk büyük finali başlıyor!

League of Legends’ın Kış Sezonu Turnuvasında finaller için nefesler tutuldu. 19-20 Ocak tarihleri arasında en iyi 8 takımın yarışacağı bu heyecan dolu turnuvanın finali The Game’de gerçekleşecek. Etkinliği canlı olarak izlemek isteyenler League of Legends’ın sosyal medya hesaplarını takip etmekle işe başlayabilir.

Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce League of Legends tutkunu arasından sıyrılan ve birbirinden zorlu elemelerden geçen 8 takım, 19-20 Ocak tarihleri arasında 2013’ün ilk büyük finalinde artık kozlarını paylaşmayı bekliyor.

Adrenalin dolu finali yerinde izlemek ister misiniz?

League of Legends The Game’de gerçekleşecek olan final karşılaşmaları için oyunun tutkunlarına 150 adet davetiye dağıtıyor. İlerleyen günlerde Facebook ve Twitter gibi sosyal medya kanallarının yanı sıra her salı günü gerçekleştirilen Topluluk Maçları esnasında da dağıtılacak davetiyeleri kazanmak için League of Legends’ın resmi sayfalarını takip etmek gerekiyor.

Davetiye kazanamayan sihirdarlar ise büyük kapışmaların yer alacağı kış sezonu turnuvasının finalini 2 gün boyunca League of Legends’ın resmi kanalı LoL TV (http://www.twitch.tv/riotgamesturkish) üzerinden canlı olarak izleyebilir.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics