Bilişim Dünyası Oyun 12 ARALIK 2013 / 14:43

Akıllı telefonlar oyuncağa dönüşüyor

Smart Teknoloji’nin yeni ürünü “appBlaster” çocukları bilgisayar başından kaldırıyor.

Smart Teknoloji tarafından Türkiye’ye getirilen ve dünyanın akıllı telefonlarla uyumlu ilk oyuncak tüfeği olan appBlaster, gerçek atış deneyimi yaşayabileceğiniz dünyanın ilk interaktif nişan alma oyuncağı olarak teknoloji severlerin beğenisine sunuluyor. Özellikle kullanıcılarını bilgisayar başından uzaklaştıran Smart Teknoloji’nin yeni ürünü appBlaster, çocukların hareket etmelerini ve daha interaktif oyun oynamalarına imkan sağlıyor.

Teknolojik oyunlara meraklı her kesimin rahatlıkla oynayabileceği appBlaster,  android ve ios işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonları mükemmel bir oyuncağa dönüştürerek kullanıcılarına anında gerçek atış deneyimi sunuyor.  AppBlaster ile isterseniz çalıştığınız ofisinizi, isterseniz bulunduğunuz her ortamı oyun alanına çevirebilir birbirinden eğlenceli ve heyecanlı 9 farklı oyun oynayabiliyorsunuz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN