Bilişim Dünyası Oyun 02 EYLÜL 2013 / 14:30

App Store’da yerli bulmaca oyunu

Mind Mould adlı Türk- Hollanda yapımı bulmaca oyunu Appstore’a girdi.
Henüz gelişmekte olan Türk oyun yapım sektöründen bir adım daha geldi. Levon Sebuhyan ve Arman Kayhan’ın hazırladığı oyun Oyun App Store’dan ücretli olarak iPhone, iPad ve iPod’a indirilip oynanabiliyor.
Mind Mould, 60 bölümlük bir bulmaca oyunu. Tasarımındaki akıcılık ve bulmaca çözümündeki çeşitleme özgürlüğü konusunda Tetris’e benzemesinin yanısıra, klasik jigsaw bulmacalarındaki şekil oluşturma eğlencesini de oyun severlere sunuyor. Oyun, tamamen yüksek çözünürlüklü olması, orjinal ses ve müzik efektleri kullanmasıyla öne çıkıyor. Ayrıca kendine özgü kombinasyonları olması da oyunun yapımcılar tarafında vurgulanan yenilikçi yapısının göstergesi.

 
ETİKETLER : AppStore mindmould Oyun

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN