Bilişim Dünyası Oyun 07 MAYIS 2014 / 11:00

Carlo Angelotti United11'e transfer oldu

Dünyanın en iyi teknik direktörlerinden Carlo Ancelotti, merakla beklenen futbol menajerlik oyunlarından United Eleven'ın yeni yüzü oluyor!

Nexon Europe, bugüne kadar pek çok şampiyonluğa imza atan futbol devi ve Real Madrid futbol takımının Teknik Direktörü Carlo Ancelotti'nin, yeni futbol menajerlik oyunu United Eleven'a katılacağını duyurdu.

Teknik direktörlük konusundaki hünerlerini dünya çapında kanıtlamayı başaran Carlo Ancelotti, takım olarak bütünleşmiş kulüplerde oynattığı dinamik futbol ile anılıyor. Takım ruhu, teknik direktörlüğünü yaptığı takımların kişiliği ve taktiksel sağ duyusu, bugüne kadar Ancelotti'nin en iyi futbol kulüplerinde görev almasını sağladı. İşte bugün United Eleven da Ancelotti yaklaşımının izlerinden gidiyor ve karma takım kurmaya odaklanırken, aynı zamanda diğer teknik direktörler ile zekasını yarıştırıyor.

Nexon Europe CEO'su Kenny Chang, United Eleven'ın ilk bölümünde Carlo Ancelotti ile birlikte yol alacak olmaktan gurur duyduklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: “Carlo Ancelotti, futbol dünyasında geliştirdiği kendine özgü stratejileri ve fevkalade taktikleriyle United Eleven'ın temel özelliklerini yansıtabilecek en iyi rol modellerden biri. Ancelotti'nin, sahip olduğu bilgi ve deneyim ile United Eleven'ın en iyi teknik direktörü olmak isteyen oyunculara ilham vereceğine ve onları başarıyı ulaştıracağına inanıyorum. Bir kez daha kendisiyle aynı projede yer almaktan çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum.”

NHN BlackPick Corporation tarafından geliştirilen United Eleven, tarayıcı üzerinden oynanabilen ve mobil uyumlu bir oyun. Oyunda FIFPro’ya kayıtlı 50 binin üzerindeki oyuncunun gerçek isimleri ve yüzleri, geliştirilmiş eşleştirme motoruyla bulunuyor ve bir araya getiriliyor. Futbolcu transfer etme, antrenman yaptırma ve oyuncu değiştirme gibi bir teknik direktörün yapabileceği her şey United Eleven dahilinde yapılabiliyor. Takım seçiminden oyun taktiklerine ve oyuncuların kimyasına kadar pek çok unsur ise, büyük başarılara imza atmak için planlanması gereken ayrıntılardan yalnızca bazıları.

United Eleven'ın beta sürümünün piyasaya sürüleceği sezon öncesi dönem 15 Mayıs'ta başlayacak. Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Okyanusya ve Kuzey Afrika'da piyasaya sürülecek olan oyun 8 dilde hizmete sunuluyor: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, İspanyolca, Portekizce ve Türkçe.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN