Bilişim Dünyası Oyun 17 HAZİRAN 2014 / 12:35

Cepte maçların sonu yok

Dünyayı saran futbol ateşini Nokia Lumia’nın futbol uygulamalarıyla takip eden futbol tutkunları için geliştirilen yeni uygulamalar var. Onefootball Brasil, futbol heyecanını birinci elden izlemenizi sağlıyor. 15 farklı dilde yerelleştirilmiş içerik ile Live Ticker’da teker teker güncel maç yorumlarını ve en yeni haberleri, Tweet’leri, videoları, Instagram fotoğraflarını takip edebiliyorsunuz. Ayrıca, kapsamlı turnuva planlayıcısıyla hiçbir maçı kaçırmazken, “Maçın Adamı” (“Man of the Match”) ve “İsim Listesi” gibi özellikleri de var.

Goal Live Scores, halen mevcut uygulamalar arasında gerçek-zamanlı futbol sonuçlarını en hızlı şekilde sunan uygulama. Özellikleri arasında gerçek-zamanlı sonuçlar, hızlı anlık bildirimler, 750’dan fazla ligden aksiyonlar ve tek bir dokunuşla maçları teker teker takip edebilme imkanı bulunuyor.

Goal.com, futbol dünyasına dair kapsamlı içerikler, röportajlar, transfer dedikoduları, canlı sonuçlar ve çok daha fazlası hakkında dünya çapındaki muhabirler ağından doğrudan haber almanızı sağlıyor.

Real Football 2013 ile en kapsayıcı futbol simülasyonundaki yerinizi alın. Kulübünüzün özelliklerini geliştirerek, yeni elemanlar alarak, sponsorlarla anlaşarak takımınızı güçlendirin.

FIFA14, EA Sports tarafından geliştirildi ve Windows Phone 8’deki en özgün futbol oyunu olma özelliği taşıyor. Şimdi resmi lisanslı 2014 FIFA Dünya Kupası Brezilya milli takımları, donanımları ve Adidas Brazuca topu ile birlikte. EA SPORTS Football Club Match Day’in uzmanlığıyla gerçek futbol dünyasının her anını yaşayın.

Real Flick Soccer Brazil 2014 dünyanın her yerindeki milyonlarca futbolcuya, onların futbol seyahatlerinde katılıyor.

 
ETİKETLER : Microsoft Nokia
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN