Bilişim Dünyası Oyun 05 EYLÜL 2013 / 10:11

Dijital oyun fuarı başladı

Oyuna geldik. 5-8 Eylül tarihlerindeki Dijital oyun fuarı Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde  başladı. 

Bioware, kendi imzasını taşıyan Dragon Age: Inquisition için büyük bir galeri yayınladı. Dragon Age Inquisition içi görsel şölen havası yaratıyor. Dragon Age serisinin devam oyununun geliştirici firma Bioware  grafik kalitesini grafik motoru Frostbite 3 ile sağlamış. Çıkış tarihi açıklanmayan Dragon Age: Inquisition; PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında oynanabilecek.

Nintendo'dan Pokémon Bank!

Nintendo tarafından duyurulan Pokémon Bank, Pokémon fanları için gerçekten önemli bir özellik.  Nintendo 3DS ve 2DS ile uyumlu olan uygulama sayesinde, beşinci ve altıncı nesilden sonra çıkan oyunlardaki pokémonlarınızı saklayabiliyorsunuz. Pokémon Bank’te her birine 30 pokémon koyabildiğiniz 100 adet kutuya sahip oluyorsunuz Bu da  toplamda 3,000 adet pokémon saklayabilmek demek.

DLC “Demolition Derby” tanıtıldı

GRID 2 için gelecek olan ücretsiz DLC “Demolition Derby” DLC tamamen yıkım içerecek. Ücretsiz olan bu eklentide arabaları birbirine çarptırıp parçalamaya çalışıyoruz. Xbox 360, PS3 ve PC için çıkacak olan oyun çevrim içi olarak 12 kişiyle oynanabiliyor. Demolition Derby   içerisinde yeni bir araç ve Detroit Demolition Derby Stadyum’unu içerecek.

Karpow Azzuro’da

Elektronik sporlara gönül vermiş ve bu konuda sayısız başarılara imza atmış olan verdiği bir yıllık aradan sonra Karpow,   -spor’a Azzuro ile geri döndü. Point Blank tarafında Ulusal Final’e gitmeye hak kazanan United Gamerz’ı bünyesine alarak iki takımla ulusal finale giden ilk takım olma özelliğini de elinde bulunduran Azzuro Ulusal Final’de başarıya ulaşabilmek için bu desteğe güveniyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN