Bilişim Dünyası Oyun 12 HAZİRAN 2014 / 15:01

E-sporun sponsoru Logitech

 

Dünya genelinde en iyi oyunculardan oluşan eSpor takımlarının sponsoru Logitech oldu.Logitech, eSpor takımlarının sponsorluğunu almasıyla artık artık dünya genelindeki profesyonel oyun organizasyonlarında Logitech G ekipmanları ile yarışacak.

 

Turnuvalarda Logitech G ekipmanlarını kullanan takımlar arasında; İsveç ve Almanya’dan Alliance, Kore’den CJ Entus, Japonya’dan Detonation, Çin’den Invictus Gaming, İsviçre’den mYinsanity, Endonezya’dan XCN ve Cloud9, Amerika’dan Hammer Time ve Team SoloMid yer alıyor. Ayrıca Logitech G’nin Türkiye’den HWA ve BPI takım sponsorlukları da devam ediyor.

 

Logitech G’nin sponsor olduğu takımlar, geliştirilen yeni ürünleri pazara girmeden önce test ederek, ürünlerle ilgili deneyimlerini Logitech ile paylaşıyorlar.Logitech’in dünyanın en iyi eSpor takımları ile işbirliği yaptığını belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Logitech, olarak eSpor’a inanıyoruz. Oyuncuların performanslarını göstermek için ekipmanlara ihtiyaçları var. Üstün performanslı Logitech G ürünleri ile oyunculara destek olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

 

 

Logitech G’nin desteğiyle, oyunlarını yepyeni bir seviyeye taşıdıklarını söyleyen SoloMid takımının sahibi Andy Dinh, “Logitech G ile çalışmayı tercih ettik, çünkü onlarla aynı tutku ve mükemmeliyetçilik anlayışını paylaşıyoruz. Bu iki tarafa da yarar sağlayan doğru bir işbirliği”dedi.

 

 
ETİKETLER : espor logitech

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics