Bilişim Dünyası Oyun 24 HAZİRAN 2014 / 14:24

G-SYNC teknolojisiyle oyunlar daha hızlı

AOC, g2460Pg ile son teknoloji ürünü bir oyun deneyimi için yeni, premium bir oyun monitörü sunuyor. NVIDIA® G-SYNC™ teknolojisi sayesinde AOC g2460Pg, oyunseverleri gecikme olmadan yoğun oyun aksiyonunun bir parçası haline getiriyor, çünkü kontrol girişleri anında ekrana yansıtılıyor. 144 Hz’lik ultra pürüzsüz bir yenileme hızı, 1 ms’lik tepki süresi ve hızlı DisplayPort girişi bu deneyimi daha da güçlendirerek, etkin bir biçimde hareket bulanıklığını ve kırılmaları ortadan kaldırıyor. Oyunseverler için, g2460Pg modeli 24 inçlik (61 cm) ideal oyun ölçüsündeki Full HD geniş ekranlı TN panele sahip.

Canlı ve net görüntüler ile oyunlar daha keyifli

AOC’nin Style Ürün Grubu’ndaki yeni g2460Pg modeli, son teknoloji ürünü oyun deneyimi sağlamak için geniş bir yelpazeye yayılan özelliklere sahip. 1 ms’lik kısa tepki süresi etkili bir şekilde hayalet görüntüleri ortadan kaldırarak oyundaki en yoğun durumlarda bile canlı ve net görüntüler sunmayı garanti ediyor. Diğer oyunculara karşı elde edilen bu rekabet avantajı 144 Hz’lik hızlı yenileme hızı ile daha da artırılabiliyor. Ayrıca, DisplayPort konektörü hızlı ve pürüzsüz görüntü iletimi için giriş seçeneği bulunuyor. 350 cd/cm² parlaklık sayesinde 1920 x 1080 Full HD çözünürlükte canlı, parlak renkler de hayat buluyor.

NVIDIA G-SYNC ile oyunlarda gecikme yaşanmıyor

Oyuncuyu oyuna daha fazla dahil edebilmek için, g2460Pg, uzman grafik kartı üreticisi NVIDIA’nın yenilikçi, yeni G-SYNC teknolojisine sahip. Monitöre kurulan G-SYNC modülü, ekran yenileme oranlarını grafik kartının GPU’suyla senkronize hale getirerek oyun oynamayı yeni bir düzeye taşıyor. Böylece, kontrol girişleri anında ekrana yansıtıldığı için, gecikme olmadan tamamen gerçek zamanlı bir deneyim yaratılarak artık oyuncuyla oyunun arasına hiçbir şeyin girmemesi sağlanıyor.

Mükemmel oyun masaüstünün yaratılması

g2460Pg modeli, eğilme, sağa sola dönme, yükseklik ayarı ve pivot gibi geniş yelpazedeki ergonomik seçenekleri ile oyunseverlerin monitörlerini kendi ihtiyaçlarına göre ayarlamalarını mümkün kılıyor. 61 cm (24") ekran boyutu uzun oyun seansları sırasında ekrana yakın oturmaya alışkın oyunseverler için ideal. Dahası, USB 3.0 ve 2.0 portları hızlı veri transferini sağladığı gibi, mobil cihazları şarj edebiliyor ya da diğer görevleri yürütebiliyor. Bu kullanışlı işlevlerin yanı sıra, AOC, benzersiz ince artı imleci ile oyuncuların ekranın ortasını belirlemelerine olanak tanıyor. AOC’ye özgü bu özellik, istendiğinde atanan bir tuşa basılması ile oyuncuların ekranın tam orta noktasını bulmalarını sağlayarak bant gibi hem etkin olmayan hem de ekran yüzeyine zarar veren ev çözümlerine son veriyor.

Enerji tüketimini azaltıyor

g2460Pg modeli, enerji tüketimini azaltan, Eco Modu ve e-Saver gibi akıllı yazılım çözümleri ile sunuluyor. Ekran, aynı zamanda EnergyStar 6.0 ve TCO 6.0 gibi sıkı kontrollü düzenlemelerin gerekliliklerini de yerine getiriyor. Ayrıca AOC, tüm monitörlerinde olduğu gibi, bu üründe de yerinde değişim hizmetini de içeren 3 yıllık bir garanti sunuyor.

 

 
ETİKETLER : AOC

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics