Bilişim Dünyası Oyun 11 TEMMUZ 2013 / 13:13

İçerik daha da zenginleşti

NEXON Avrupa’nın 10 Temmuz’daki devasa içerik güncellemesi ile renklenen Counter-Strike Online’da (CSO), Türk oyuncularda yeniliklere geri sayımda. CSO Türkiye’deki tüm oyuncular için daha fazla silah, harita ve gelişmiş eşyalara ek olarak, zombiler, teröristler, suçlular ve tüm yeni karakterleri öldürmek için olağanüstü bir aksiyon da olacak.

Teröristlerin gizli üssüne baskın yapmak için vahşi yaşama gönderilen keskin nişancı ekibi antik kalıntıların yakınlarında pusu kuruyor. Hem keskin nişancı hem de terörist ekiplerin destek ekipleriyle irtibatları kesilince ellerindeki silahlarla birbirleriyle çatışmaya giriyorlar. Harabeler haritası ise karşı tarafın silahlarından kurtulmayı hedefleyen AWP haritası türünde. Bir fare boyutuna kadar küçülebilen özel ve hayali harita da aynı zamanda duyurulacak. Tüm zamanların en iyisi Zombie: The Classic için hayatta kalma haritası da piyasaya sunulacak. Counter-Strike’daki resmi bombayı etkisiz hale getirme haritasından esinlenilen bu harita CSO ve CS 1.5’in başarısını geride bırakıyor. Bu büyük ve geniş harita iki bomba alanı, düşmüş bir uçak ve bir kamyonla birlikte şehrin kenar mahallelerinde yer alıyor. Bu haritada oynamanın amacı ise zombilerden korunan kamp alanlarını bulmak.

Aksiyonda sınır yok

İki özel ve güçlü silah da Türk oyunculara gerçek heyecan yaşatmak için bekliyor. Yarı otomatik ve tam otomatik modlarda ateş edebilme yeteneğine sahip olan çift-el silah ‘Dual Infinity’ bu silahlardan ilki. Yarı-otomatik modda ateş ederken hassasiyet ve verilen zarar, ateş etme hızıyla birlikte belirgin bir şekilde artıyor. NEXON Avrupa Dual Infinity ve geliştirme seçenekleri için bugün başlayan 2 haftalık bir etkinlik başlatıyor. Ayrıca en hızlı ateş eden hafif makineli tüfeklerden biri olan MP7A1 de piyasaya çıkıyor. Bu makineli tüfek, saldırı modunda geniş bir alana yayılan 20 turluk 4,6x300 mm cephane taşıyor. Duruma göre keskin nişancı moduna geçebilen silaha, orta mesafelerde kullanılacak bir dürbün de eklenebiliyor.

Ayrıca "Savaş Gazisi" ve "Zombi Avcısı" gibi unvanları içeren özel madalyonlar, Zombie: The Klasik mod'da savaş yetenekleri ve öldürme sayıları da ödüllendirilecek. Öte yandan, NEXON Avrupa, Ramazan'da CSO keyfini sunarken, Ramazan boyunca, 10 Temmuz - 7 Ağustos arasında, tüm oyunculara saat 18:00 – 00:00 arası fazladan yüzde 15 EXP kazanma fırsatı sağlıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics