Bilişim Dünyası Oyun 04 EYLÜL 2013 / 20:49

Ön ödemeli oyun kartı GameX'te

Ödeme hizmetleri veren PaybyMe, oyun dünyasındaki ortaklarıyla birlikte, GameX fuarında yer alıyor.

5-8 Eylül'de Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde GameX fuarında stand açacak olan PaybyMe ,özellikle oyunseverler için tasarlanmış olan ön ödemeli kartlarını tanıtacak. Ortadoğu ve ABD'de, kolay bütünleştirme modeli, ödeme çözümlerindeki çeşitlilik ve esnek altyapısı sunan  PaybyMe dünya çapında oldukça yaygın bir ödeme sağlayıcısı

Alanda başka neler var?

PaybyMe alanının özel oyun bilgisayarları, MSI ve ARMA tarafından sağlanacakCrytek, Wargaming.net, Perfect World, NTT Game, Gravity gibi dünyaca ünlü firmalar PaybyMe alanında popüler oyunlarıyla oyunseverlerle buluşacaklar. Oyunseverler World of Tanks, Neverwinter, Ragnarök Online gibi heyecan verici oyunları deneyebilecek ve sürpriz hediyeler kazanabilecekler.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN