Bilişim Dünyası Oyun 29 AĞUSTOS 2013 / 15:28

Oyunlarda birleştirilmiş hesap ile ödeme

Ücretsiz çevrimiçi oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, halihazırdaki ve gelecekteki oyunları için çok önemli bir adım olan Birleştirilmiş Premium Hesap sisteminin resmen hizmete girdiğini duyurdu.

Wargaming’in Küresel Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Andrei Yarantsau: “Başlangıçtan beri oyuncularımıza sadece en yüksek kaliteli oyunları sunmaya değil, aynı zamanda paralarının gerçek karşılığını verebilmeye ve güvenli bir oyun ortamını sağlamaya odaklandık. Birleştirilmiş Premium Hesap servisinin hizmete girmesi bizim bu ideallere olan sadakatimizin bir göstergesi. İnanıyoruz ki oyuncular bu servisi, şimdi ve gelecekteki Wargaming deneyimlerinin önemli bir unsuru olarak görecekler” dedi.

Şu an World of Tanks ve World of Warplanes için aktif olan bu yeni servis, oyuncuları her bir oyun için ayrı ayrı premium hesap satın almaktan kurtarıyor ve sahip oldukları ayrıcalıkların artırılmış deneyimlerle ve oyun içinde artan bir değerle firmanın her oyununda kullanılabilmesini sağlıyor.

 

 
ETİKETLER : Wargaming

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics