Bilişim Dünyası Oyun 27 MAYIS 2014 / 14:38

Oyunseverler onuncu yılı kutluyor

Türkiye’de 20 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcısı bulunan Knight Online’ın Global yayıncı kuruluşu NTT Game firması, oyunun Türkiye’deki 10. yılına özel bir etkinlikle oyun severleri İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor. 1 Haziran Pazar günü, Yapı Endüstrisi Merkezi’nde yapılacak olan 2. Klan Turnuvası Finalleri etkinliğinde, Knight Online’ın Türkiye’deki 10’uncu yılı, görkemli bir etkinlikle kutlanacak.

Ülkemizde 20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan Knight Online’ın Türkiye başta olmak üzere, Kuzey - Güney Amerika ve Avrupa yayın haklarına sahip olan NTT Game firması tarafından organize edilen etkinlik, 1 Haziran Pazar günü Beşiktaş Fulya’da ki Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleşecek. Etkinliğe Türkiye’nin dört bir yanından binin üzerinde oyun severin katılması bekleniyor.
20 bin TL’lik para ödüllü 2. Klan turnuvası finallerinin yapılacağı etkinlikte, Türk Rap müziğinin önde gelen MC’ lerinden Sansar Salvo ve Kamufle de sahne alacak. Birçok sürprizin yanı sıra, ışıklı sahne şovları ve dans gösterilerinin de yer alacağı etkinlikte DJ Hırs, müzikleri ile oyun severlere coşkulu dolu bir gün yaşatacak.
Etkinlik için bilet bulamayan oyun severler, http://www.twitch.tv/NTT Game adresi üzerinden organizasyon alanındaki sahne şovlarını, ışık gösterilerini ve müthiş coşkuyu bizlerle birlikte canlı yayında yaşayabilecek ve turnuva maçlarını canlı izleyebilecekler
ETİKETLER : knight online

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics