Bilişim Dünyası Oyun 29 MART 2013 / 10:19

Warface Brezilya'ya ayak basacak

Crytek, ücretsiz oynanabilen birinci şahıs nişancı (FPS) oyunu Warface’in Brezilya’da yayınlanması için Level Up! ile yeni ortaklığını duyurdu.

Brezilya’nın önde gelen çevrimiçi oyun dağıtıcısı Level Up!, on yıldan uzun süredir Brezilya, Hindistan ve Filipinler’de dağıtıcı şirket olarak hizmet veriyor. 2002 yılında Filipinler’de kurulan Level Up!, 2004 yılında Brezilya’da da şube açarak genişledi. Şirket tüm İspanyolca konuşan ülkelere erişmek için operasyonlarını 2012 sonlarında resmi olarak Kolombiya’daki LATAM’a taşıdı. Şirket, dünyanın önde gelen oyun yapımcıları ile ortaklıklar kurarak ürünlerin Portekizce olarak yayınlanmasını sağlıyor.

Crytek Genel Yayın Müdürü Dirk Metzger ise yaptığı açıklamada: “Bu işbirliği sayesinde, ülke çapındaki oyuncular Warface deneyimini diledikleri gibi yaşayabilecekler ve kendi gözleriyle oyunun dünya çapında gittikçe artan büyük bir kitleye ulaşacağını görebilecekler” dedi.

Warface kıza zaman sonra Brezilya’da piyasaya sürülerek beş kıtada oyuncularla buluşması sağlanacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN