Bilişim Dünyası Oyun 29 MAYIS 2013 / 15:26

Wargaming Tokyo ofisi açıldı

Dünyanın önde gelen ücretsiz devasa çevrimiçi oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming,  Japonya'nın Tokyo kentinde açılan yeni ofisiyle küresel yayıncılıkta daha da genişleyeceğini ilan etti. Tokyo ofisi, firmanın küreselde 15. ofisi olacak bu ofisle birlikte şirketin 15. kuruluş yıl dönümü de kutlanacak.

Yeni ofis, Japonya'da da oldukça popüler olan World of Tanks için yayıncılık, pazarlama, PR, müşteri hizmetleri ve müşteri destek bağlamlarında operasyonlara sahip olacak.

Wargaming CEO'su Victor Kislyi  konuyla ilgili şunları söyledi:“Wargaming, küresel anlamda büyümeye devam ederken, Japon pazarının önemini yadsımamız mümkün değildi. Dünyanın en önemli video oyun pazarlarından biri olmasının yanında, ücretsiz oyunların sürekli büyüdüğü ve sınırlarını kırdığı bir yer.”

Bu duyuruyla birlikte Wargaming Japonya, dünyanın her yerinden yetenekli profesyonelleri takıma katılmaya davet ettiğini bildirdi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN