Bilişim Dünyası Oyun 27 HAZİRAN 2014 / 10:14

World of Tanks Blitz çıktı

Wargaming, şirketin küresel mobil oyun pazarındaki ilk büyük adımı olan World of Tanks Blitz’in çıktığını duyurdu. Bedava oynanabilen mobil aksiyon MMO’su artık tüm dünyada iOS tabletler ve akıllı telefonlar üzerinden oynanabilecek. (iPad 2 ve üzeri – iPhone 4S ve üzeri)

Wargaming Global Operasyonlar Direktörü Andrey Ryabovol: “World of Tanks Blitz ile birlikte kaliteli MMO’lar yapma konusundaki tecrübemizi rekabetin yüksek olduğu mobil piyasasına da taşımak istiyoruz.” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Ekibimiz, tank savaşlarına yeni bir boyut katacak kaliteli ve özgün bir oyun yaratmayı başardı ve oyuncuların bu tank mücadelesini her yere götürebilecek olmalarından dolayı çok heyecanlıyız” dedi.

Wargaming World of Tanks Blitz’i 2014’ün Mayıs ayında Finlandiya, İsveç, Norveç, Danimarka ve İzlanda’da iOS aygıtlar için ön yayın aşaması şeklinde sunmuştu. Ön yayın aşaması sürerken World of Tanks Blitz, App Store’da 4.5 beğeni ortalamasına erişti ve bölgede yayınlanan diğer bütün oyunlar arasında ilk 3’e tırmandı. Her oyuncu oyunda ortalama 70 dakika zaman geçirdi.

World of Tanks Blitz’in ön yayın aşamasından sonra oyuna, arkadaşınızla takım olarak oynayabileceğiniz iki kişilik ekip özelliği, Facebook bütünleştirmesi ve daha iyi bir görsellik gibi yeni özellikler ve geliştirmeler eklendi.

Bu sürüm Amerika, Almanya ve Sovyetler Birliği’ne ait 90 efsanevi zırhlı araç ve dört tank sınıfı (çevik ve hafif tanklar, çok yönlü orta tanklar, güçlü ağır tanklar ve uzun menzilli tanksavarlar) sunacak. Mobil tankçılar dokunmatik ekrana temas ederek tonlarca zırh yüklü devlerin kontrolünü sağlayabilecek ve sekiz özgün savaş arenasında rekabet edebilecek. Seviye atlamak yeni araç modellerini aktifleştirerek oyuncuların II. Dünya Savaşı’na ait araçları keşfedebilmesini sağlayacak ve 7’ye 7 PvP savaşlarındaki taktiksel becerilerini arttırmaya olanak tanıyacak.
ETİKETLER : world of tanks

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics