Bilişim Dünyası Oyun 05 EYLÜL 2013 / 10:49

XBox One 22 Kasım'da çıkıyor

XBox One çıkış tarihi olarak 22 Kasım belirlendi.
Ancak Sony’ nin yaptığı ABD ve Avrupa pazarına giriş açıklamalarından sonra Microsoft da kesin tarihi 22 Kasım olarak açıkladı. Konsol piyasaya sürüldüğünde 23 farklı özel oyun da raflarda yerini almış olacak. Ayrıca Xbox One için ön sipariş vermiş olan oyun severler Fifa 14'ün dijital sürümüne de ücretsiz sahip olacaklar.

Sony’ PS4 için duyurduğu ABD’de 15 Kasım satışlarından bir hafta sonra ve Avrupa’da 29 Kasım satışlarından bir hafta önce piyasaya sürülecek olan XBox One‘ ın bu politikası rakibi karşısında önemli bir avantaj getirebilir. XBox One’ ın satışa öncelikli sunulacağı ülkeler ABD, Avusturalya, Avusturya, Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Meksika, Yeni Zellanda, İspanya, İngiltere olarak bildirildi. Diğer ülkelerde satış 2014 yılına kalabilir. Konsol, en yakın rakibi Playstation 4 ile kıyaslandığında bu yıl içinde daha az ülkede satışa sunuluyor.
ETİKETLER : Microsoft xbox one
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN