Bilişim Dünyası Oyun 18 TEMMUZ 2014 / 13:45

Xbox One Türkiye'ye geliyor!

5 Eylül’den itibaren Türkçe seçeneğiyle piyasaya sürülecek olan Xbox One’ın perakende zincirlerinde ön sipariş tarihi 21 Temmuz olarak açıklandı. 21 Temmuz - 5 Eylül tarihleri arasında ön sipariş veren kullanıcılar Xbox One’ı çeşitli kampanyalarla alma olanağına sahip olacaklar. Konsol ön siparişe özel olmak üzere yaklaşık 450 TL değerinde iki oyunla birlikte kullanıcılarına ulaşılabilecek.

Xbox One içinde, Kinect, Fifa 15, Dance Central, Spotlight, Kulaklık, Day 1 özel kumanda ve Day 1 Achievement’tan oluşan paket 1999 TL’den, FIFA 15, Forza 5, Kulaklık ve Kumanda’dan oluşan paket ise 1599 TL’den ön siparişte yer alacak. Bu kampanya sadece ön sipariş ile sınırlı tutulacak.

Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İpek Baykurt, konuyla ilgili olarak, “Oyunlar, TV, filmler, müzik, spor ve Skype’ı aynı kutuda buluşturan Xbox One oyun ve eğlence anlayışına yeni bir boyut getirecek” dedi.

Xbox One, piyasaya sürüldüğünden bu yana kullanıcılardan gelen öneri ve yorumlar ile birlikte her ay yayınlanan güncellemelerle yeni özelliklere büründü. Xbox One ayrıca, oynanan oyun ve seyredilen televizyon programı arasında geçiş yapabiliyor. Upload Studio ve Twitch gibi uygulamalar oyunlardaki anları kaydederek paylaşmayı gerçekleştirerek, Xbox Live Gold üyeliğiyle sunulan hizmetler ve Xbox One’a bütünleşik Microsoft bulut servisleri farklı bir ortam yaratıyor.

Xbox One ilaveten,  Xbox Live Gold’a üye oyuncular için “Free to Play”  oyunlara da ev sahipliği yapıyor.
ETİKETLER : game Xbox xbox one

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN