Bilişim Dünyası Oyun 22 AĞUSTOS 2013 / 10:44

Xcellerator’ı 4 bin oyunsever tasarladı

Yenilikçi teknoloji markası Exper, 4 bin oyunseverin görüşünü dikkate alarak tasarladığı, Exper Xcellerator’ı, NVIDIA’nın oyun teknolojileriyle donatarak, Xcellerator CLAW serisini geliştirdi. Sınırlı sayıda olan, özel tasarıma sahip Xcellerator Claw serisi, oyun severler için satışa sunuldu.

Geniş ürün ailesinde; dizüstü, masaüstü, tablet ve hepsi bir arada bilgisayarları barındıran Exper, oyunları sorunsuz ve keyifle oynarken, detayları gerçekçi görmek isteyen oyun severler için de, oyun bilgisayarı Xcellerator CLAW serisini tasarladı.

Oyuncular için, oyuncular tarafından tasarlandı

4 bin oyunseverin görüşü dikkate alınarak geliştirilen, oyuncular için; yine onlar tarafından tasarlanan Exper Xcellerator CLAW serisi, 4. Nesil Intel Core K serisi işlemci, SLI destekli Z87 anakart ve NVIDIA Geforce GTX ekran kartına sahip. Intel’in sunduğu Turbo Boost 2.0 teknolojisi sayesinde, işlemci kendi hızını aşırtarak ağır koşullara uyum sağlıyor. İstenildiğinde hız aşırtma işlemi yapılarak oyunlarda yüzde 30'a varan performans artışı sağlanabiliyor.

Xcellerator CLAW serisinin tüm bileşenleri; en uyumlu ve birlikte en iyi performansı verecek şekilde seçilmiş. Üretilen her Xcellerator CLAW, mükemmel sistem performansının elde edilebilmesi için dayanıklılık, stabilite, performans, uyum gibi zorlu Ar-Ge testlerinden geçiriliyor.

Xcellerator CLAW serisinde kullanılan NVIDIA GeForce GTX ekran kartı ile tüm oyunlar en yüksek detaylarda oynanabiliyor. DirectX 11 ve PhysX teknolojileri ile etkileşimli ortamlar, ayrıntılı yer şekilleri ve gerçek hayattakine yakın karakterlerle oyunlar canlanıyor. NVIDIA GPU Boost 2.0 ile ekran kartı kendi hızını aşırtabiliyor. NVIDIA Adaptive V-Sync ile bir anda düşen FPS ve ekran kopmalarının önüne geçilebiliyor. V-Synch, yüksek çerçeve hızlarında kopmaları önlemek için etkinleştirilir ve düşük çerçeve hızlarında takılmaları en aza indirgemek için devre dışı kalır. Dikkat dağıtan bozulmaları ortadan kaldırarak oyuna devam etmeyi sağlıyor. NVIDIA  3D Vision deneyimi tek monitörde veya birden fazla monitörde yaşanabiliyor.

Xcellerator CLAW bellek miktarı standart 8gb olup, güncel tüm oyunların bellek ihtiyacını karşılıyor. Xcellerator CLAW’da maksimum 32 GB, 2800MHz’e kadar çift kanal bellek desteği de bulunuyor.

Yüksek performanslı SSD sürücüsü oyunların 4 kat daha hızlı yüklenmesini sağlıyor. Oyun ve işletim sistemi farklı sürücülerde kurulu olduğunda SSD’den tam performans alınamadığı için Xcellerator’da ise standart olarak, işletim sistemi de SSD sürücüye kuruluyor. Bu sayede Xcellerator CLAW’un tüm bileşenlerinden maksimum verim ve performans alınıyor. 
ETİKETLER : Xcellerator CLAW

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics