Bilişim Dünyası Oyun 20 ARALIK 2013 / 11:38

Yılın oyunları seçiliyor

“Playstore Yılın Oyunları” anketi başlıyorTürkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, Merlin’in Kazanı sitesi ile birlikte “Playstore Yılın Oyunları” anketini düzenliyor. Türkiye’de sayıları milyonları bulan oyun tutkunlarının buluşacağı anket, Türk oyuncuların zevklerini ve tercihlerini ortaya çıkaracak. Ankete katılacak oyunseverler, Playstore’un sağlayacağı özel indirimlerden faydalanabilecek ve çeşitli hediyeler de kazanabilecekler.
TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, oyun dünyasının en önemli sitelerinden Merlin’in Kazanı ile birlikte “Playstore Yılın Oyunları” anketini düzenliyor. “Playstore Yılın Oyunları” oylaması ile Türk oyuncuların 2013 yılında en çok tercih ettikleri oyunlar ortaya çıkacak.
Merlin'in Kazanı sitesinin geleneksel olarak yaptığı en iyi oyunları belirleyen anket, bu yıl Playstore’un sponsorluğuyla gerçekleşiyor. Türkiye'de sayıları milyonlara ulaşan oyun tutkunları, sektöre yön verecek bu oylamada buluşacak. Playstore sponsorluğuyla, bu yıl oyuncular fikirlerini belirtirken bir yandan da özel indirimler ve hediyelerle arşivlerini geliştirebilecekler.
Türkiye'deki oyuncu potansiyelini gösterecek ve oyuncuların seslerini duyuracak olan anket, 20 Aralık'ta saat 20.12’de başlayacak. Toplamda 21 kategoriden oluşan "Playstore Yılın Oyunları" listesinde 100'ü aşkın seçenek katılımcıları bekliyor olacak. Oyunseverler oylamaya, Facebook.com/merlininkazanitr ve merlininkazani.com/yilinoyunlari adreslerinden katılabilecekler.
"Playstore Yılın Oyunları" anketini Twitter üzerinden de takip etmek mümkün olacak. Oyunseverler “#benimoyunum” hashtag’i ile görüşlerini belirtebilecekler.
“Playstore Yılın Oyunları” anketi, heyecan dolu bir oylama süreci ile Türk oyun dünyasının nabzını tutacak

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN