Özel 20 ARALIK 2012 / 09:59

Cepte tükenmeyen enerji

Gündelik hayatın vazgeçilmezi akıllı telefonların şarjının azalması, şarj cihazının bulunmaması, yakınlarda bu cihazı takacak priz arayışı yine gündelik hayatın önemli bir sorunu olabiliyor. Bunun çözümü ise XPAL Power’ın PowerSkin şarj kılıfı. Türkiye’nin yıllarca ‘Nokia Türkiye Genel Müdürü’ olarak tanıdığı Imfred de Jong, XPAL Power – PowerSkin, Hollanda, Belçika, Türkiye, Macaristan, Romanya Temsilcisi olarak görev yapıyor. Akıllı telefon aksesuarları, özellikle de taşınabilir güç yapıları ürettiklerini söyleyen Jong, PowerSkin’in bu ürün ailesinde yer aldığını belirtti. Polimer piller üreterek, taşınabilir güç pillerinde bu yapıyı kullandıkları bilgisini veren Jong, “PowerSkin gibi kendi markalarımızda bu pilleri kullanıyor, diğer üreticiler için de bu pili üretiyoruz. Onlar da kendi markalarıyla bunları satabiliyor” dedi. Odak konularının ‘pil merkezli güç yapıları’ olduğunu belirten Jong, bu ürünler nezdinde hızla büyüyen bir pazar olduğunu vurguladı. Bunun temel sebebi akıllı telefon kullanımının hızla ve sürekli olarak artması. “Türkiye’de satılan toplam telefonların büyük bölümü akıllı telefonlar” örneğini veren Jong, şöyle devam etti:

“Apple, Samsung, HTC, Motorola, BlackBerry gibi üreticilerle işbirlikleri sonucunda, onların tüm modellerine ve yeni cihazlarına uygun PowerSkin çözümleri sunuyoruz. Nokia için de çözümlerimiz olacak.”

Haberin detaylarını BThaber gazetemizin 24 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak 901’inci sayısında okuyabilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN