Bilişim Dünyası Perakende 09 MAYIS 2013 / 15:23

Mersin'de Apple rüzgarı

Apple’ın Türkiye’deki yetkili satıcılarından olan Elmacıpazarı, bugün yaptığı açıklamada Mersin Forum AVM’de yeni bir Apple Yetkili Satış Noktası açacağını duyurdu.

Naksan Teknoloji çatısı altında faaliyet gösteren Elmacıpazarı’nın yeni yüzü olan Loom, bu yeni mağazada her çeşit Mac, iPad, iPhone ve iPod ürünleri ile aksesuarlarını tüketicilere sunacak. Naksan Teknoloji Genel Müdürü Tunç Akman ise konuyla ilgili şunları söyledi:
 “Müşterilerimiz artık Apple ürün ve aksesuarlarını denemek ve satın almak için yeni bir mağazaya sahip. Mersin’deki yeni APR olan Loom’da bilgili uzmanlar ziyaretçilere tüm Apple ürünleri hakkında yardımcı olmak için her zaman hazır olacak. Mağaza, 15-inch MacBook Pro Retina dahil olmak üzere tüm Apple ürün gamını tüketiciyle buluşturmaya hazır. “

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN