Bilişim Dünyası Perakende 02 MAYIS 2014 / 10:52

Ofisleri renklendiren kampanya

 Japon KYOCERA Document Solutions’un Türkiye temsilcisi Bilgitaş, ofisinizdeki tüm profesyonel renkli baskı, kopya, tarama işleriniz için ideal KYOCERA FS-C8520MFP modelinde fiyat avantajı sunuyor.20 A4 renkli sayfa/dakika hıza, standart 600 sayfalık kağıt kapasitesine, düşük enerji tüketimine ve kullanıcı dostu dokunmatik ekranına ek olarak KYOCERA uygulama geliştirme platformu HyPAS özelliği ile de dikkat çeken A3 Renkli KYOCERA FS-C8520MFP modeli, bünyesinde bulundurduğu fotokopi, ağ yazıcı, ağ tarama, önlü arkalı baskı (dubleks) özellikleri ile dokümantasyon çözümleri sağlarken, opsiyonel faks özelliğiyle tüm ihtiyaçlarınıza hitap eder niteliktedir.

Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek renkli A3 KYOCERA FS-C8520MFP kampanyası hakkında www.bilgitas.com.tr sitesinden daha detaylı bilgiye ulaşılabilir.

2014 Kış seçimi TASKalfa

TASKalfa 5551ci, BLI tarafından “Çok Tavsiye Edilir” ve 51 - 60 sayfa/dakika segmentinde “2014 Kış Seçimi” ödülüne layık görüldü. BLI,  ürünü şiddetle tavsiye etmelerinin 2 sebebini güvenilirlik ve performans olarak belirtti. MFP’nin birden çok görevi aynı anda yerinde getirmesi önemli bir kriter idi ve BLI, TASKalfa 5551ci’nin görevler arasında neredeyse hiç gecikme yaşatmadığını ve cihaza gönderilen baskı işlerinin sadece bellek kapasitesi ile  sınırlı olduğunu fark etti. 

Test aşamasında BLI, tüm kilit noktaları belirledi ve KYOCERA TASKalfa 5551ci dayanıklılık, çok işlevlilik, yönetimsel işlevsellik, kullanım basitliği, kolay network kurulumu, tarama özellikleri, sahip olduğu tüm özellikler ve fiyat açısından değerlendirildiğinde kendi sınıfındaki rakiplerine fark atarak yüksek puan aldı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN