Bilişim Dünyası Perakende 24 ARALIK 2012 / 13:03

Sosyal alışveriş dönemi başlıyor

Sosyal medya dinamikleri online alışveriş deneyimi ile netlence.com sitesinde buluşuyor. Dünyanın ilk gerçek sosyal alışveriş dönemi Beta versiyonu ile başlayan ve A46 Grup bünyesinde kurulan netlence.com internet sitesi; sosyal medya, alışveriş ve eğlencenin bir karması. Netlence market tıpkı arkadaşlarla alışverişe çıkmak gibi ve Netlence'nin gelişmiş sosyal altyapısı; tüm özel günler için etkinlik oluşturarak, hediye ve ihtiyaç listelerin arkadaşlarla paylaşmayı sağlıyor. A46 Group Yönetim Kurulu Üyesi ve Şirket Ortağı Selim Demir, “Amacımız e-ticarette farklı bir model oluşturarak sektörde fark yaratmaktı. Bu nedenle mottomuzu "sosyal alışveriş" olarak belirledik. Netlence marketi; bir kampanya sitesi olarak değil, belirli bir tarz ve gustoya uygun seçilmiş ürünler barındıran, çok geniş ürün yelpazesine sahip, konsept bir mağaza olarak planladık” dedi.

A46 Bilişim Şirketinin Kurucu Ortağı ve Netlence.com Genel Müdürü Ömer Kıyar da, “Burada hayallerimizi teoriden pratiğe çevirerek birçok “ilki” üyelerimize sunuyoruz” yorumunu yaptı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN