REKLAM 21 KASIM 2017 / 13:10

Şişecam Topluluğu’ndaki bilgisayarlar Systrack Lakeside ile izleniyor

Şişecam Topluluğu, yurtiçi ve yurtdışındaki 4000’in üzerindeki istemcinin izlenmesinin yanı sıra, performans izleme ve raporlama süreçlerini Lakeside Systrack ile gerçekleştiriyor. Lakeside Systrack Projesi, Exclusive Networks ve iş ortağı VAS Bilişim tarafından hayata geçirildi.

 

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncu olarak tüm faaliyetlerini sürdürüyor. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapıyor.

 

Bugün dünyanın cam ev eşyasında 3’üncü, cam ambalaj ve düzcamda 5’inci büyük üreticisi konumundaki Şişecam Topluluğu, Avrupa’nın 4’üncü, dünyanın 10’uncu büyük soda üreticisi olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir. Şişecam, 80 yıldan fazla deneyimi, 22 bine yakın çalışanı, 13 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam ediyor. Şişecam Topluluğu Bilgi Teknolojileri( BT) Başkanlığı da Topluluk bünyesindeki tüm istemcilerin yönetimi ile performans izleme ve raporlama süreçlerini Lakeside Systrack uygulaması ile gerçekleştiriyor. Lakeside Systrack’ın dağıtıcısı Exclusive Networks ile iş ortağı VAS Bilişim tarafından gerçekleştirilen projeyle ilgili olarak Şişecam Topluluğu BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı NeslihanErdoğan, sorularımızı yanıtladı:

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics