Dosya Rekonomi Başlıyor! 25 KASIM 2017 / 11:07

Geleceğin dünyasında enerji

Bilişim Zirvesi kapsamında yer alan platformdan biri de “Akıllı Enerji Yönetimi Platformu” oldu. Sektörün öncü şirketlerinden temsilciler, enerji yönetimi alanından yıllardır biriktirdikleri tecrübeleri katılımcılarla paylaşırken, gelecek hakkındaki öngörünü belirtmeyi de ihmal etmedir. Platformda açılış konuşması için sahneye çıkan Netaş Genel Sektör Satış Direktörü Seda Çelikkanat, “Akıllı Enerji Yolunda Kalite” isimli sunumu ile enerji yönetimine farklı bir açıdan bakılması gerektiğine dikkat çekti. 
Seda Çelikkanat’ın “Akıllı Enerji Yolunda Kalite” isimli sunumunun hemen ardından platform ‘Teknoloji Yatırımları ile Geleceğin Dijital Dünyasında Enerji Verimliliğinin Rolü’ başlıklı panel ile devam etti. Panelde EnerjiSa Üretim Grup Müdürü Gökmen Yılmaz, RePG Enerji Sistemleri Sanayi Kurucusu Hasan Ayartürk ve Sinpaş Holding - Simya Residans Genel Müdürü Levent Karakış konuşmacı olarak yer alırken, panel TTGV Yönetim Kurulu Üyesi Suat Baysan tarafından yönetildi. Verilen iletişim arasından sonra “Yenilenebilir, Sürdürülebilir Akıllı Ekonomi ve Enerji Yönetimi” isimli panelle devam eden Akıllı Enerji Yönetimi Platformu’nun sıradaki konuşmacıları Endoks Büyümeden Sorumlu Direktör ve Yönetici Ortak Alper Terciyanlı, Cosa CEO’su Cem Gül, Asay Enerji CEO’su Tamer Tatlıcı ve Reengen CEO’su Şahin Çağlayan oldu. Panel Enerji Yönetimi Derneği Kurucusu ve Ven Esco Genel Müdürü Arif Künar tarafından yönetildi.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN