Sağlıkta Teknoloji 17 TEMMUZ 2014 / 12:44

Sağlıklı bir yaşam için Samsung

Samsung Electronics’in, giyilebilir teknolojiyi sabit adım ölçer, kalp atış hızı ölçer, uyku takip sensörü ve kronometreyi içeren kapsamlı egzersiz araçlarıyla birlikte sunan yeni cihazı Gear Fit, kullanıcılarına yaz boyunca eşlik ediyor. Fiziksel olarak aktif olmalarına, fit kalmalarına yardımcı oluyor.

Günlük rutinde tüketicilerin hareket seviyelerini takip eden Samsung Gear fit; bu yaz hareketsizlikten yakınanların yeni fitness koçu olacak. İster spor salonuna ya da koşuya giderken ister günlük rutin faaliyetler sırasında hareket seviyelerini takip eden Gear fit tüketicilerin yaşam tarzlarından ve mobil bağlantılarından fit olmalarına yardımcı oluyor.

Samsung trend belirliyor: Gear Fit yazı formda geçirmek isteyenlerin kollarında

spor bir aksesuar olarak yerini alıyor.

Kavisli, Süper AMOLED ekranı ve bileğe rahatça oturan özel tasarımı ile Gear fit ; zor egzersizler sırasında bile kullanılabiliyor. Gerçek zamanlı bildirimleri ve takip sistemleri ile kullanıcılarına koçluk yapan Gear fit, formda ve sağlıklı bir yaşam için kullanıcılara destek oluyor. Su ve toza karşı dayanıklı özelliği sayesinde daha geniş hareket alanında kullanımı ile kolaylık sağlıyor.

Her türlü sportif faaliyet sırasında mobil cihazları ile bağlantıda kalmak isteyenler için Gear fit hareket halindeyken dahi e-posta, SMS, çağrı, alarm, S-planner gibi anlık bildirimleri takip edebilmeyi ve ulaşılabilir olmayı sağlıyor.

Samsung Gear Fit Siyah, Turuncu, mavi, kırmızı ve Gri kayış rengi seçenekleri sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, ruh hallerini ya da tarzlarını yansıtan kendilerine uygun Gear Fit'i seçebiliyor.
ETİKETLER : Samsung Gear Fit

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics