BThaber Ekler e-devlet Sayı:38 13 NİSAN 2013 / 18:26

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı teknoloji yaklaşımlarını paylaştıE-Devlet Dergisi tarafından düzenlenen 18. e-Devlet Yuvarlak Masa Toplantısı; ‘Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü Teknoloji Yaklaşımları’ başlığı altında 14 Mart’ta Ankara’da gerçekleştirildi.
‘Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü Teknoloji Yaklaşımları’ e-Devlet Yuvarlak Masa Toplantısı’na; Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Okan Erhan Oflaz, Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü ve İnterpromedya yetkilileri, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, İlbank, Türkiye İstatistik Kurumu’nun yanı sıra, destekleyiciler; Netaş, IBM, McAfee, Bimtaş firmaları ve konuk dinleyiciler katıldı. e-Devlet Yuvarlak Masa Toplantısı’nın açılış konuşmasını Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Okan Erhan Oflaz yaptı ve Daire Başkanı Onur Paşaoğulları da Coğrafi Bilgi Sistemleri: Kazanımlar ve Hedefler sunumunu dinleyicilerle paylaştı, diğer yandan Daire Başkanı Yalçın Özdemir, Bilgi İşlem’in vizyon ve hedeflerini anlattı. Teknoloji İş birlikleri bölümünde; Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Sinan Fidan, İlbank Mekansal Planlama Daire Başkanı Ahmet Avşar Şimşek, Türkiye İstatistik Kurumu Başkan Yardımcısı Rıdvan Yaka kurumlarındaki Coğrafi Bilgi Sistemleri projeleri hakkında bilgi verdiler. Netaş Kamu Satış ve Ankara Bölge Direktörü Ahmet Şüküroğlu, IBM Türk Kamu Sektörü Bölge Müdürü Mehmet Ziya Telli, McAfee Kamu Satış Müdürü Cenk Özügür de Teknoloji Eğilimleri bölümünde şirket vizyonlarını paylaştılar.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN