BThaber Ekler e-devlet Sayı:38 15 NİSAN 2013 / 16:38

e-Uygulamalar artık kaçınılmaz bir ihtiyaç

PTT Genel Müdür Yardımcısı Özay Atbaş, Yuvarlak Masa Toplantısı’nın sonunda İnterpromedya’ya teşekkür ederek, gelecekte hem sektör hem kurum işbirliğiyle başarıların hep birlikte olacağına inandığını kaydetti. Özay Atbaş, e-Uygulamaların artık kaçınılmaz bir ihtiyaç olduğunu vurgulayarak, bundan sonra da yatırımların hep bu yönde olacağının görüldüğünü söyledi.
Atbaş, “4 yıl önce gerçekleştirdiğimiz Yuvarlak Masa Toplantısı’nda proje aşamasında olan çalışmaların şu anda uygulandığını ve hayata geçtiğini hep birlikte gördük. Bu toplantılar; hem kuruluşumuz hem de sektörde işbirliği yaptığımız şirketler ile beklentilerimizin konuşulabilmesi açısından da faydalı.  Bu anlamda İnterpromedya’ya teşekkür etmek istiyorum. Hem sektör hem de kurum işbirliğiyle, gelecekte de başarılarımızın hep birlikte olacağına inanıyorum” dedi.
ETİKETLER : Sayı:38

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN