BThaber Ekler e-devlet Sayı:38 15 NİSAN 2013 / 17:05

Türk Telekom’u teknoloji şirketi gibi konumlandırıyoruz

Türk Telekom Kamu Satış ve Proje Yönetimi Direktörlüğü, Türkiye Satış Müdürü Hıdır Peker, PTT ve Türk Telekom’un geçmişinden söz ederek, PTT’nin büyüklüğündeki bir altyapıyı ancak Türk Telekom gibi bir kurumun yapabileceğini söyledi. Başlangıç itibarıyla PTT olarak göreve başladıklarını, sonra 1995 yılında Türk Telekom olarak ayrılmasıyla, Türk Telekom tarafında görevi sürdürdüklerini dile getiren Hıdır Peker, “Bu büyüklükteki bir yapıya altyapı sağlamak aslında Türk Telekom gibi bir kurumun yapabileceği bir iş” açıklamasında bulundu.

PTT’nin en ücra noktalara kadar ulaşmasına katkı sağlıyoruz
Peker, “Özellikle Türkiye’nin her noktasındaki vatandaşa eşit, kaliteli hzmet sunulması, standardizasyonun sağlanması ve bunun ulaştırılabilmesi çok önemli. PTT, bunu sağlamış durumda. PTT ile yapmış olduğumuz farklı çalışmalar bulunuyor. Sesten, internet hizmetlerine, veri hizmetlerine kadar. Bu noktada Türk Telekom’u; salt telefon işi yapan bir şirket olmaktan ziyade, teknoloji şirketi gibi konumlandırıyoruz. Türk Telekom’un sahip olduğu grup şirketleriyle beraber, PTT’nin en ücra noktalara kadar ulaşmasına katkı sağlıyoruz ve bu noktada bir teknoloji danışmanı gibi çalışmaktan bizler de mutlu oluyoruz. Umarım PTT ile birlikte vatandaşlarımıza çok daha kaliteli hizmetler götürme imkânı bulabiliriz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:38
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN