Sektörel 17 MART 2014 / 08:22

“Kampüste işe alım günleri”

MechSoft Yazılım Çözümleri 11 Mart 2014 günü Koç Üniversitesi’nde gerçekleştirilen “Kampüste İşe Alım Günleri” etkinliğinde Koç Üniversitesi öğrencileri ile buluşarak öğrenci ve yeni mezunlara  BT sektörünü tanıttı.

MechSoft Yazılım Çözümleri, özellikle yeni mezunlara yönelik istihdam yaratma politikası ile üniversite organizasyonlarına hız verdi. 11 Mart 2014 günü Koç Üniversitesi’nde gerçekleştirilen “Kampüste İşe Alım Günleri” etkinliğinde Koç Üniversitesi öğrencileri ile buluşan kurum, BT sektöründe tecrübe kazanmak isteyen öğrenci ve yeni mezunlara sundukları geniş çaplı staj ve iş olanaklarını tanıttı.
2014 yılı boyunca pek çok üniversite ile ciddi iş birliktelikleri gerçekleştireceklerinin altını çizen kurumun İnsan Kaynakları Yöneticisi Pınar Burhanlıoğlu, “BT sektörü büyük bir gelişim ve ilerleme içinde olan, dinamizmi yüksek ve son yılların en revaçta olan sektörleri arasında ilk sırada. Fakat yeni mezunların sektöre girebilmesi ve deneyim kazanabilmesi için sunulan imkânlar oldukça sınırlı ve talebi karşılamıyor. Biz MechSoft Yazılım Çözümleri olarak, ülkemize yatırım yapmanın insan kaynağına yatırım yapmak olduğuna inancımızla, özellikle yeni mezunlara birçok şirkette olmayan deneyim olanakları ve gelişim fırsatları sunuyoruz. Bu önemli şansı ise bizzat üniversitelere giderek tanıtma sürecine başladık. Türkiye ve uluslararası alanda önemli bir saygınlık ve değere sahip olan Koç Üniversitesi ile başlattığımız bu önemli süreci, birçok akademik kurumla yapacağımız yeni iş birliktelikleri ile yaygınlaştırarak ilerleteceğiz” şeklinde konuştu.
ETİKETLER : Sayı:963

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics