Sektörel 12 AĞUSTOS 2012 / 16:06

“Shopamani SmartWallet”, hesap ödemede yenilik sağlıyor

Kuruculuğunu ve tüm ürün geliştirmesini, CTO Kerem Sözügeçer’in yürüttüğü, CEO’luğunu İrem Sözügeçer- in üstlendiği Shopamani SmartWallet projesinde Türk ve yabancı birçok önemli melek yatırımcı, danışman ve uluslararası proje ortakları yer alıyor.

Akıllı Cüzdan Shopamani SmartWallet içerisinde yer alacak birçok üründen biri de; Shopamani Drink&Dine. Shopamani Drink&Dine’ın proje ortakları arasında dünyada 110 milyonu aşkın kullanıcısı olan lider ödeme şirketi Paypal ve 180’den fazla ülkede restoran-bar yazılımlarında en büyük pazar payına sahip Micros- Fidelio’nun Türkiye temsilcisi Protel bulunuyor.

Shopamani Drink&Dine ile kartsız ve cüzdansız olarak sadece cep telefonu ile tüm mekanlarda (Restoranlar, Cafeler, Gece Kulüpleri, Barlar, Beach Clublar) telefon üzerinden hesap açıp, sipariş verilebilirken, gitmek istediğinizde de hesaplar yine telefon üzerinden kapatılabiliyor. Shopamani Drink&Dine ile

ödenilen tüm hesaplardan para puan kazanılarak para puanları, aynı mekanda ya da diğer tüm üye mekanlarda harcanabiliyor.
ETİKETLER : Sayı:884