Sektörel 03 ŞUBAT 2014 / 08:22

4S, QAI’in Türkiye’deki tek iş ortağı

4S Bilgi Teknolojileri dünya çapında önde gelen iş gücü geliştirme, danışmanlık ve eğitim kuruluşlarından biri olan QAI – Quality Assurance Institute’ün (www.qaiglobal.com) Türkiye’deki ilk ve tek iş ortağı oldu.

4S, QAI ile ortaklıkla ülkemizdeki yazılım kalitesi, yazılım testi ve iş analizi alanındaki ‘Eğitim Kalitesi’ni yükseltmek ve yazılım test uzmanı, yazılım test yöneticisi, yazılım kalitesi uzmanı, proje yöneticisi ve iş analisti olarak çalışan profesyonellerin ve öğrencilerin iş gücü yetkinliklerinin geliştirebilmesi için etkili ve kaliteli eğitim programları sağlayarak konusunda uzmanlar yetiştirmeyi ve mevcut uzmanların kalitesini artırmayı hedefliyor.

QAI ile iş ortaklığı büyük fırsat
4S Yazılım Çözümleri ve Hizmetleri Direktörü Mahir Orat, “QAI ile iş ortaklığımız bizim için kuruluşların eğitimli iş gücünü ve yönetici etkinliğini iyileştirmek için büyük bir fırsattır. Hedefimiz Türkiye’deki yazılım test süreçlerini ve kalitesini iyileştirmek için danışmanlık ve eğitim vermektir” dedi.
ETİKETLER : Sayı:957

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN