Sektörel 15 NİSAN 2013 / 08:14

A’dan Z’ye doküman arşivleme çözümleri konuşuldu

Dijital Yazılım’ın ana sponsorluğunda 10 Mart 2013’te gerçekleşen “A’dan Z’ye Doküman Arşivleme Çözümleri” etkinliğinde doküman arşivlemenin incelikleri farklı yönleriyle ele alındı.

Etkinlikte dokümanların fiziksel ortamda oluşturulmasından dijital arşive aktarılmasına, doküman yönetim sistemlerine aktarılmasından disk üzerine kaydedilmesine kadar doküman yaşam döngüsünün her alanına yönelik sunumlar gerçekleştirildi. Ayrıca bankalar ve fatura üreten kurumlar için baskı çözümleri de etkinlikte paylaşılan konular arasındaydı. Etkinliğe yurtdışından konuk ve konuşmacıların da katıldığını belirten Dijital Yazılım Genel Müdürü Hakan Kaçar, “Yaptığımız projeleri, fiziksel arşiv yönetim sistemini ve bunlarla ilgili yaptığımız projeleri paylaşmak için iyi bir fırsat oldu” dedi.
Etkinlikle ilgili gayet olumlu geri dönüşler aldıklarını söyleyen Kaçar, şu bilgileri paylaştı: “Birçok banka, Mercedes ve Pirelli gibi büyük özel şirketler buradaydı. Günün sonunda katılımcılarımıza mevcut müşterilerimize sunduğumuz çözümlerin yanına ne ekleyebileceğimizi gösterdik, birçok yeni potansiyel müşteri edindik.” Hakan Kaçar, kendisiyle gerçekleştirdiğimiz kısa söyleşide Dijital Yazılım Ankara ofisinin artık çok daha aktif olduğunu da söyledi. Ankara ekibinin yenilendiğinin ve ciddi projelere müdahil olmaya başladığının altını çizen Kaçar, “Ankara’da donanım, yazılım ve arşivleme çözümleriyle gidiyoruz. Bütünleştirme projelerine ağırlık veriyoruz ve ekibimizi bu yönde yeniliyoruz. Yeni bir oluşum içindeyiz ve bu oluşumla daha ciddi büyük projelere imza atacağız” dedi.
ETİKETLER : Sayı:917

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics