Sektörel 08 ŞUBAT 2013 / 09:50

Adnan Akat Kozmetik, Workcube kullanacak

20’den fazla ülkeye ihracat yapan Adnan Akat Kozmetik, büyüme sürecini Workcube ile yönetmeyi hedefliyor.


Adnan Akat Kozmetik, kendi iş süreçlerinin kontrolü ile birlikte bünyesinde bulunan diğer üç firmanın yönetimini de Workcube üzerinden sağlayacak. Birden fazla şirkette kullanılacak olan modül ile, grup içi işlemler, grup finans senaryolarının yönetimi ve her bir şirketin finansal senaryolarının da modül üzerinden takip edileceği açıklandı.


Workcube ERP fonksiyonları içerisindeki üretim yönetimi, üretim planlama, kalite yönetimi, finans ve muhasebe yönetimi, satış yönetimi, satın alma ve lojistik yönetiminin öncelikli olarak Workcube ‘de hayata geçecek uygulamalar olduğu belirtildi.


Workcube Üretim Modülü ile ürün ağaçları, üretim emirlerinin verilmesi, malzeme ihtiyaç kontrollerinin yapılıp, üretimin başlaması, üretim sonucu ile birlikte üretilen ürünlerin kalite standartlarına uygunluğunu da kontrol edilebileceğini vurgulayan şirket, Workcube ile üretim kalitelerini arttırmayı ve üretim yönetimindeki başarıyı müşteri memnuniyetine yansıtmayı hedeflediklerini açıklandı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN