Sektörel 03 OCAK 2014 / 10:04

Ağrı'ya çağrı merkezi yatırımı

Sentim Bilişim tarafından Ağrı’da kurulan Çağrı Merkezi 6000 kişiye istihdam sağlayacak. Sentim Bilişim İstanbul’da olduğu gibi Ağrıda ’da kurduğu çağrı merkeziyle  6000 kişiyi istihdam edecek kapasiteye sahip. İlk açıldığında 100 kişinin çalıştığı Sentim Ağrı Çağrı Merkezi'nde şu anda 200 personel görev yapıyor. Sentim Ağrı Çağrı Merkezi'nde, tele satış, tele pazarlama, müşteri hizmetleri, olmak üzere tüm müşteri ihtiyaçlarına 7 gün 24 saat özel çözümler sunuluyor. Enerji şirketleri, telekomünikasyon firmaları gibi büyük organizasyonlar da dâhil olmak üzere çok sayıda markaya çağrı merkezi hizmeti sunan Sentim, alanında uzman 900’ye yakın çağrı merkezi operatörü ile 7 gün 24 saat müşteri memnuniyeti esasına göre çalışıyor.

Sentim Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kuralkan,  "Ağrı’daki çağrı merkezimizin hem bölgeye hem de sektörümüze yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz. Ağrı’da da büyümeyi sürdürerek şehrin en büyük işvereni olmak istiyoruz." dedi.Ağrı’da eğitimli ve yetişmiş nüfusun oldukça yüksek olması bu yatırımın Ağrı’da yapılmasında belirleyici olduğu vurgulayan Mustafa Kuralkan sağladıkları iş imkânları ve gelecekte Sentim aracılığı ile aktarılacak olan teknoloji bilgisi ile şehrin kalkınmasına ve ekonomisine büyük katkı sağlayacaklarını belirtti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN