Sektörel 13 HAZİRAN 2013 / 10:22

Ajans Press yazılımını yeniledi

Ajans Press 10 yıldır kullandığı basın takip yazılımını yeniledi.

Toplamda 60 yıldır medya takip sektöründe faaliyet gösteren Ajans Press, basın takip programını yenileyerek Algo-track isimli basın takip programını müşterilerinin hizmetine sundu. 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Tekno Park’ta açılan Ajans Press Teknoloji şirketinde görev alan 8 Türk mühendis, bir yıllık yoğun çalışmanın ardından yeni bir yazılıma imza attı.

Medya Takip sektörü için geliştirilen akıllı özellikleriyle öğrenme yeteneğine sahip bir çeşit robot yazılım olan Algo-track, sürekli kendini geliştirerek tüm müşterilerinin isteklerine anında cevap verecek.

Ajans Press Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan: “60. yılımızda yeni Algo-track yazılımı  sayesinde üretimimizi 5 kat hızlandırdık, insandan kaynaklanan hataları sıfıra indirdik. Bu Teknolojiye yaklaşık 1 milyon 800 bin TL yatırım yaparak yüzde 80 insansız üretime geçiş sağlanmış olduk” dedi.

 
ETİKETLER : Ajans Press Algo-track

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN