Sektörel 18 ŞUBAT 2013 / 17:04

Batı Karadeniz ve Ege’de büyük hedefler

Lidya Grup 2012 yılında Batı Karadeniz’de yüzde 28’lik bir büyüme elde etti.


Ege Bölgesinde de İZSU projesini alan Lidya Grup, 2013’te de Batı Karadeniz ve Ege’de büyüme hedeflerini devam ettiriyor. 2012 yılında kurumsal projelere yoğunlaşan şirket, Türkiye genelinde 2013 yılında yüzde 20 büyüme hedeflediklerini belirtti.


Erdemir Grubu ve ona bağlı Türkiye'nin en büyük yassı çelik üreticisi Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları ’nın açtığı ihaleyi kazanan Lidya Grup, 81 ofis makinesiyle hem merkezin hem de fabrikanın tüm doküman yönetimini üstlenen şirket aynı zamanda Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) ’nin  basılı evraklarını kartlı sistemle kontrol altına aldığı projede doküman yönetimi konusunu da üstlendi.


Geçmişte değişik projeler yürüttükleri Sabiha Gökçen Uluslararası Hava Limanı ’nın da yakın dönemde  21 makine ile  kartlı isteme geçtiğini belirten Lidya Grup Batı Karadeniz ve Marmara Bölgeleri Satış Direktörü Betül Kayacık, aynı müşteriyle birden çok projeye imza atmanın müşteri memnuniyeti stratejisinin önemli bir parçası olduğuna değindi.


Kayacık, “Aynı şekilde 8 yıldır Lidya Grup’la çalışan Dow  Chemical da bu yıl bizimle sözleşme yeniledi. Kartlı sistemin farklı bir sürümü olan ve docushare yazılımının kullanıldığı Dow projesinde baskılar merkezden takip ediliyor. Global anlaşmalarına rağmen Türkiye’de farklı bir strateji uygulayan ve Lidya Grup’la anlaşan Vaillant da 49 ofis makinesiyle kartlı sisteme geçiş yaptı. Bugüne kadar doküman yönetimini Lidya Grup’la yürüten İZSU’nun açtığı ihaleyi de 2. kez kazandık hem makine parkını yeniledik hem doküman yönetimini üstlendik” dedi.

YORUMLAR
Mahmut Kayacık 19 ŞUBAT 2013 / 11:01 0 0
Tebrikler, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics