Sektörel 17 MART 2014 / 14:38

Bilgitaş bayileriyle bir araya geldi

Bilgitaş geleneksel bayi toplantısını 07-09 Mart 2014 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirdi. 

Toplantıda geçmiş yıllara ait proje satışları hakkında detaylı bilgi verilen bayilere, 2014 yılı hedefleri konusunda izleyecekleri çözüm odaklı satış politikaları ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Bilgitaş Yönetim Kurulu Başkanı Habib Pişan, geçen yılın değerlendirmelerini ve gelecekteki projelerini bayiler ile paylaştı.

Toplantıya katılan Kyocera Document Solutions Avrupa’dan Uluslararası Satış ve Çözüm Genel Müdürü Takami Habu ile Uluslararası Satış ve Çözüm Müdürü Makoto Furukoshi’de pazar eğilimleri ve Kyocera’nın hedefleri hakkında bilgi verdiler. Toplantıda 2013 yılının en başarılı bayilerine ödülleri takdim edildi. Toplantı sonrasında Bilgitaş bayileri katıldıkları karting aktivitesi ve ardından fasıl eşliğinde gerçekleşen gala yemeğinde keyifli vakit geçirdi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN