Sektörel 24 ARALIK 2012 / 15:01

Bilişim dünyasıyla öğrenciler buluşuyor

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü tarafından düzenlenen Bilfest etkinliği İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nde 27-28 Aralık tarihlerinde bilişim dünyası ve üniversitelileri bir araya getirecek.

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü öğrencilerinin bu yıl dördüncüsünü düzenlendiği Bilfest etkinliği ile bilişim alanında uzman kişilerin öğrencilerle buluşması ve deneyimlerini paylaşması sağlanıyor. Merak ettikleri konuları ayrıntılı olarak sorma fırsatı bulan öğrenciler, konuşma sonrasında uzman kişilerle sohbet etme imkanı da buluyor.

Öğrenciler tarafından oldukça ilgi gören ve Bilgi Sistemleri ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Bilfest'12'de, McAfee, Fizy, Limango, Türk Telekom, Oracle, Microsoft, Vikipedi gibi şirketler yer alacak.
YORUMLAR
Kaan Gözükan 26 ARALIK 2012 / 00:46 0 0
Ben 2 senedir katılıyorum, çok eğlenceli geçiyo oturumlar. bütün öğrenci arkadaşlara tavsiye ediyorum:))
Umut Mehmet Akkale 24 ARALIK 2012 / 19:15 0 0
Geçen sene Edirne'den gelip katılmıştım, çok verimli bir söyleşi olmuştu. Aynı etkinliğin bu sene de olacağını düşünüyorum.

Kaydımı yaptırdım bile :))

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN