Sektörel 25 KASIM 2013 / 08:18

Bilkom kuruluşunun 30. yılında iPhone yetkili dağıtıcısı oldu

1984’den bu yana Türkiye’nin bilişim alanında birçok markayla buluşmasını sağlayan Bilkom, dağıtım portföyüne iPhone’u da ekledi. Sektörde 30. yılını kutlamaya hazırlanan Koç Topluluğu şirketlerinden Bilkom, iPhone ürünlerinin dağıtımı için Yetkili Distribütör Sözleşmesini imzaladığını duyurdu.
“Dijital Yaşam Koçunuz” sloganıyla faaliyet gösteren Bilkom, bu anlaşmayla birlikte taşınabilir ve masaüstü bilgisayarlar, tablet, MP3/4 çalar ve orijinal aksesuarlar, tasarım yazılımları gibi ürünlerden oluşan dağıtım halkasına iPhone’u da eklemiş oldu.
Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık, sayısal yaşam tarzı ve mobilite odaklı ürün portföylerinde çok önemli bir yeri olacak iPhone ürünlerini Bilkom hizmet farkıyla müşterilerine buluşturmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti. Özellikle son 5 yılda katlanarak büyüyen iş hacimleri ile birlikte son olarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasına girdiklerini ve iPhone’un etkisiyle büyüme hızlarının artarak devam edeceğini ileten Cömert Varlık, “30 yıldır ürün gamımızda bulunan tüm ürünlerin müşterilerimizle Bilkom farkıyla buluşmasını sağladık. iPhone ürünleri için de sahip olduğumuz bu benzersiz tecrübeyle gelen farklı hizmet anlayışımıza devam edeceğiz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:947

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics