Sektörel 03 HAZİRAN 2013 / 08:17

BlackBerry Q10 Türkiye’de

BlackBerry’nin yeni işletim sistemi BlackBerry 10’un ilk fiziksel klavyeli telefonu, QWERTY klavyeye sahip BlackBerry Q10 Türkiye’de.

Gücünü BlackBerry10 platformundan alan ve klasik fiziksel QWERTY klavyeli telefonların en büyüğü olan Q10, geniş bir fiziksel klavye ile dokunmatik ekranlı akıllı telefonu birleştiriyor. BlackBerry Q10’nun her detayı büyük bir özenle tasarlanmış, büyük ve geniş QWERTY klavyesi, telefonun güzel ve farklı yapısına oldukça zarif ve ergonomik olma özelliği katıyor. Ürün, son teknoloji donanıma, çokluortam ve iletişim özelliklerine sahip. İletişim ihtiyaçlarını gün boyu kesintisiz sürdürebilmek için BlackBerry Q10’un batarya özellikleri de üst seviyeye çekildi.
Telefon oldukça sağlam ve güvenilir bir platform olmanın yanı sıra oldukça duyarlı bir işletim sistemi. Modern tasarımı ve harekete duyarlı arayüzü ile kullanıcının cihaz özelliklerini kolayca keşfetmesini sağlıyor.İşinizi kolaylaştırmak için tasarlanan telefon, özellikleri aracılığıyla çalışma ve paylaşma alışkanlıklarınızı desteklemek, öğrenmek ve uyum sağlamak için oluşturulmuş bir platform.
BlackBerry Hub (BlackBerry Merkezi), BBM mesajlarınız ve sosyal hesaplarınıza dair bildirimler de dahil olmak üzere kişisel ya da işe dair tüm iletişiminizi tek bir yerden yönetmenizi sağlayan ve “Peek (Göz Atma)” özelliği ile önemli olan her şeye tek bir parmak hareketi ile ulaşmanızı sağlayan bir iletişim merkezi.
BlackBerry Balance teknolojisi, BlackBerry cihazlarında bulunan kişisel ve iş uygulamalarını ve verilerini zahmetsizce birbirinden ayırıyor ve güvenle saklıyor.
ETİKETLER : Sayı:924

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics